Plecare:

Sosire:
Data:
false

Gara CFR Ploiesti Sud din Ploiesti

Mersul trenurilor contact

Ploiesti , jud. Prahova, Romania

Plecări
Ora Tren Către
00:12 1755 Tren InterRegio 1755 din Ploiesti
Marasesti Ramnicu Sarat Adjud Buzau Focsani Bacau Suceava Mizil Veresti Roman Dolhasca Pascani
04:30 8131 Tren Regio 8131 din Ploiesti
Sarateni Ciochina Trestieni Cornurile Fulga Saratuica Armasesti Zanoaga Fundata Km. 74 + 600 Brosteni Rifov Cazanesti Alexeni Malu Slobozia Veche Corlatesti Urziceni Ialomita Munteni Perieti Dimbu Hatcarau Ciorani Andrasesti Barbulesti Draganesti Prahova
04:37 5020 Tren Regio 5020 din Ploiesti
Ploiesti Peris Buftea Dirza Crivina Carpati h Chitila Pajura Brazi Prahova Bucuresti Scrovistea
04:40 3023 Tren Regio 3023 din Ploiesti
Timisu De Jos Floresti Busteni Predeal Valea Larga Nistoresti Breaza Brasov Azuga Sinaia Campina Dirste Posada Ploiesti Tunelul Mare h Comarnic Timisu De Sus Buda Poiana Tapului
04:45 5055 Tren Regio 5055 din Ploiesti
Focsani Sahateni Boboc Mizil Pietroasele Baile Sarata Monteoru Ploiesti Putna Ulmeni Ramnicu Sarat Cotesti Sihlea Inotesti Buzau Gugesti Valea Cricov Voetin Marasesti Tomsani Zoita
05:11 1754 Tren InterRegio 1754 din Ploiesti
Bucuresti
05:30 7101 Tren Regio 7101 din Ploiesti
Barbulesti Draganesti Prahova Trestieni Cornurile Armasesti Zanoaga Ciorani Rifov Fulga Corlatesti Ialomita Urziceni Dimbu Hatcarau
05:43 1668 Tren InterRegio 1668 din Ploiesti
Bucuresti
06:05 1554 Tren InterRegio 1554 din Ploiesti
Bucuresti Ploiesti Buftea Crivina
06:12 5024 Tren Regio 5024 din Ploiesti
Buftea Prahova Peris Crivina Bucuresti
06:30 7103 Tren Regio 7103 din Ploiesti
Trestieni Cornurile Armasesti Zanoaga Ciorani Rifov Fulga Corlatesti Ialomita Urziceni Dimbu Hatcarau Barbulesti Draganesti Prahova
06:35 551 Tren InterCity 551 din Ploiesti
Bacau Adjud Focsani Suceava Roman Pascani Buzau Marasesti
06:51 1654 Tren InterRegio 1654 din Ploiesti
Crivina Bucuresti
07:02 382 Tren InterRegio 382 din Ploiesti
Suceava Roman Pascani Buzau Bacau Adjud Focsani
07:29 1552 Tren InterRegio 1552 din Ploiesti
Crivina Bucuresti
08:09 1550 Tren InterRegio 1550 din Ploiesti
Bucuresti Buftea
08:12 1655 Tren InterRegio 1655 din Ploiesti
Mizil Ramnicu Sarat Buzau Bacau Marasesti Adjud Focsani
08:30 7051 Tren Regio 7051 din Ploiesti
Cotorca Satucani Draganesti Prahova Ciorani Scutelnici Cornurile Rusetu Girbovi Zanoaga Fulga Barbulesti Rifov Urziceni Manasia Trestieni Corlatesti Pogoanele Ialomita Armasesti Dimbu Faurei Hatcarau
08:34 1658 Tren InterRegio 1658 din Ploiesti
Bucuresti
09:30 7105 Tren Regio 7105 din Ploiesti
Armasesti Zanoaga Ciorani Rifov Fulga Corlatesti Ialomita Urziceni Dimbu Hatcarau Barbulesti Draganesti Prahova Trestieni Cornurile
09:42 1571 Tren InterRegio 1571 din Ploiesti
Buzau Faurei Braila Ianca Sat Barbosi Mizil Galati
10:20 1732 Tren InterRegio 1732 din Ploiesti
Azuga Campina Predeal Brasov Sinaia Busteni
10:38 1578 Tren InterRegio 1578 din Ploiesti
Bucuresti
10:39 5081 Tren Regio 5081 din Ploiesti
Ulmeni Sahateni Pietroasele Mizil Buzau
10:51 552 Tren InterCity 552 din Ploiesti
Bucuresti
11:30 8133 Tren Regio 8133 din Ploiesti
Cornurile Fulga Saratuica Armasesti Zanoaga Fundata Km. 74 + 600 Brosteni Rifov Cazanesti Alexeni Malu Slobozia Veche Corlatesti Urziceni Ialomita Munteni Perieti Dimbu Hatcarau Ciorani Andrasesti Barbulesti Draganesti Prahova Sarateni Ciochina Trestieni
11:42 1753 Tren InterRegio 1753 din Ploiesti
Suceava Mizil Veresti Roman Dolhasca Pascani Marasesti Ramnicu Sarat Adjud Buzau Focsani Bacau
12:23 1662 Tren InterRegio 1662 din Ploiesti
Bucuresti
12:42 1661 Tren InterRegio 1661 din Ploiesti
Vaslui Mizil Crasna Iasi Nicolina Tecuci Birnova Ramnicu Sarat Barlad Buzau Focsani
12:57 1573 Tren InterRegio 1573 din Ploiesti
Faurei Braila Ianca Sat Barbosi Mizil Galati Buzau
13:08 1570 Tren InterRegio 1570 din Ploiesti
Bucuresti
13:27 5113 5211 Tren Regio 5113 5211 din Ploiesti
Baile Sarata Monteoru Mizil Pietroasele Ulmeni Ploiesti Cotesti Putna Inotesti Ramnicu Sarat Gugesti Sihlea Cricov Buzau Voetin Valea Muru Zoita Marasesti Tomsani Boboc Focsani Sahateni
13:30 7107 Tren Regio 7107 din Ploiesti
Rifov Fulga Corlatesti Ialomita Urziceni Dimbu Hatcarau Barbulesti Draganesti Prahova Trestieni Cornurile Armasesti Zanoaga Ciorani
14:22 1575 Tren InterRegio 1575 din Ploiesti
Braila Ianca Sat Barbosi Mizil Galati Buzau Faurei
14:42 1651 Tren InterRegio 1651 din Ploiesti
Bacau Suceava Mizil Veresti Roman Dolhasca Pascani Marasesti Ramnicu Sarat Adjud Buzau Focsani
15:01 1652 Tren InterRegio 1652 din Ploiesti
Bucuresti
15:18 5080 Tren Regio 5080 din Ploiesti
Brazi Bucuresti Buftea Peris Crivina
15:42 1657 Tren InterRegio 1657 din Ploiesti
Mizil Bicaz Piatra Neamt Roznov Ramnicu Sarat Marasesti Buzau Adjud Buhusi Focsani Bacau
16:13 5059 Tren Regio 5059 din Ploiesti
Cricov Ploiesti Muru Buzau Tomsani Sahateni Baile Sarata Monteoru Pietroasele Ulmeni Valea Inotesti Mizil
16:35 7109 Tren Regio 7109 din Ploiesti
Corlatesti Ialomita Urziceni Dimbu Hatcarau Barbulesti Draganesti Prahova Trestieni Cornurile Armasesti Zanoaga Ciorani Rifov Fulga
16:42 1663 Tren InterRegio 1663 din Ploiesti
Focsani Vaslui Crasna Mizil Nicolina Iasi Birnova Tecuci Barlad Ramnicu Sarat Buhaiesti Buzau
17:06 5011 Tren Regio 5011 din Ploiesti
Tomsani Boboc Focsani Sahateni Baile Sarata Monteoru Mizil Pietroasele Ulmeni Ploiesti Cotesti Putna Inotesti Ramnicu Sarat Gugesti Sihlea Cricov Buzau Voetin Valea Muru Zoita Marasesti
17:30 7111 Tren Regio 7111 din Ploiesti
Hatcarau Barbulesti Draganesti Prahova Trestieni Cornurile Armasesti Zanoaga Ciorani Rifov Fulga Corlatesti Ialomita Urziceni Dimbu
17:41 553 Tren InterCity 553 din Ploiesti
Adjud Focsani Suceava Roman Pascani Buzau Marasesti Bacau
17:51 1572 Tren InterRegio 1572 din Ploiesti
Bucuresti
18:51 1752 Tren InterRegio 1752 din Ploiesti
Crivina Bucuresti
18:52 1577 Tren InterRegio 1577 din Ploiesti
Braila Ianca Sat Barbosi Galati Buzau Faurei
19:20 1764 Tren InterRegio 1764 din Ploiesti
Brasov Sinaia Busteni Azuga Campina Ploiesti Predeal
19:25 1556 Tren InterRegio 1556 din Ploiesti
Crivina Bucuresti Buftea
20:10 7113 Tren Regio 7113 din Ploiesti
Draganesti Prahova Trestieni Cornurile Armasesti Zanoaga Ciorani Rifov Fulga Corlatesti Ialomita Urziceni Dimbu Hatcarau Barbulesti
20:44 1664 Tren InterRegio 1664 din Ploiesti
Bucuresti
20:47 1551 Tren InterRegio 1551 din Ploiesti
Focsani Mizil Ramnicu Sarat Buzau Marasesti
21:41 1553 Tren InterRegio 1553 din Ploiesti
Mizil Buzau
21:50 383 Tren InterRegio 383 din Ploiesti
Giurgiu Bucuresti
22:04 1574 Tren InterRegio 1574 din Ploiesti
Bucuresti
22:12 1653 Tren InterRegio 1653 din Ploiesti
Mizil Vama Frasin Roman Marasesti Guramorului Pascani Adjud Pojorita Ramnicu Sarat Focsani Iacobeni Buzau Mestecanis Vatra Dornei Veresti Bacau Cimpulung Moldovenesc Suceava Dolhasca Cimpulung Est
22:29 554 Tren InterCity 554 din Ploiesti
Bucuresti
23:42 1667 Tren InterRegio 1667 din Ploiesti
Tecuci Barlad Ramnicu Sarat Marasesti Buzau Focsani Vaslui Crasna Mizil Nicolina Iasi Birnova
Sosiri
Ora Tren De la
00:12 1755 Tren InterRegio 1755 din Ploiesti
Bucuresti
05:06 5022 Tren Regio 5022 din Ploiesti
Ploiesti
05:11 1754 Tren InterRegio 1754 din Ploiesti
Mizil Veresti Roman Dolhasca Pascani Marasesti Ramnicu Sarat Adjud Buzau Focsani Bacau Suceava
05:43 1668 Tren InterRegio 1668 din Ploiesti
Focsani Vaslui Mizil Iasi Crasna Tecuci Nicolina Ramnicu Sarat Barlad Buzau
05:56 7102 Tren Regio 7102 din Ploiesti
Barbulesti Draganesti Prahova Trestieni Cornurile Armasesti Zanoaga Ciorani Rifov Fulga Corlatesti Ialomita Urziceni Dimbu Hatcarau
06:07 5072 Tren Regio 5072 din Ploiesti
Ploiesti
06:17 5009 Tren Regio 5009 din Ploiesti
Ploiesti
06:35 551 Tren InterCity 551 din Ploiesti
Bucuresti
06:51 1654 Tren InterRegio 1654 din Ploiesti
Focsani Iacobeni Buzau Mestecanis Vatra Dornei Veresti Bacau Cimpulung Moldovenesc Suceava Dolhasca Cimpulung Est Mizil Vama Frasin Roman Marasesti Guramorului Pascani Adjud Pojorita Ramnicu Sarat
07:02 382 Tren InterRegio 382 din Ploiesti
Bucuresti Giurgiu
07:28 7052 Tren Regio 7052 din Ploiesti
Hatcarau Cotorca Satucani Draganesti Prahova Ciorani Scutelnici Rusetu Cornurile Girbovi Fulga Zanoaga Barbulesti Urziceni Rifov Manasia Trestieni Pogoanele Corlatesti Ialomita Armasesti Faurei Dimbu
07:29 1552 Tren InterRegio 1552 din Ploiesti
Mizil Buzau
07:43 5056 Tren Regio 5056 din Ploiesti
Ploiesti
07:59 5071 Tren Regio 5071 din Ploiesti
Ploiesti
08:09 1550 Tren InterRegio 1550 din Ploiesti
Focsani Mizil Ramnicu Sarat Buzau Marasesti
08:12 1655 Tren InterRegio 1655 din Ploiesti
Bucuresti
08:34 1658 Tren InterRegio 1658 din Ploiesti
Roznov Ramnicu Sarat Marasesti Buzau Adjud Buhusi Focsani Bacau Mizil Bicaz Podoleni Piatra Neamt
08:58 5021 Tren Regio 5021 din Ploiesti
Carpati h Chitila Pajura Brazi Prahova Bucuresti Scrovistea Ploiesti Peris Buftea Dirza Crivina
09:00 7104 Tren Regio 7104 din Ploiesti
Trestieni Cornurile Armasesti Zanoaga Ciorani Rifov Fulga Corlatesti Ialomita Urziceni Dimbu Hatcarau Barbulesti Draganesti Prahova
09:33 5058 Tren Regio 5058 din Ploiesti
Ploiesti
09:42 1571 Tren InterRegio 1571 din Ploiesti
Bucuresti
09:58 7106 Tren Regio 7106 din Ploiesti
Zanoaga Ciorani Rifov Fulga Corlatesti Ialomita Urziceni Dimbu Hatcarau Barbulesti Draganesti Prahova Trestieni Cornurile Armasesti
10:20 1732 Tren InterRegio 1732 din Ploiesti
Braila Ianca Sat Barbosi Mizil Galati Buzau Faurei
10:39 5081 Tren Regio 5081 din Ploiesti
Crivina Brazi Bucuresti Buftea Peris
10:51 552 Tren InterCity 552 din Ploiesti
Focsani Suceava Roman Pascani Buzau Marasesti Bacau Adjud
11:42 1753 Tren InterRegio 1753 din Ploiesti
Bucuresti
12:23 1662 Tren InterRegio 1662 din Ploiesti
Birnova Tecuci Barlad Ramnicu Sarat Buhaiesti Buzau Focsani Vaslui Crasna Mizil Nicolina Iasi
12:42 1661 Tren InterRegio 1661 din Ploiesti
Bucuresti
12:57 1573 Tren InterRegio 1573 din Ploiesti
Bucuresti
12:58 7108 Tren Regio 7108 din Ploiesti
Rifov Fulga Corlatesti Ialomita Urziceni Dimbu Hatcarau Barbulesti Draganesti Prahova Trestieni Cornurile Armasesti Zanoaga Ciorani
13:08 1570 Tren InterRegio 1570 din Ploiesti
Galati Buzau Faurei Braila Ianca Sat Barbosi Mizil
14:02 1763 Tren InterRegio 1763 din Ploiesti
Ploiesti
14:16 5005 Tren Regio 5005 din Ploiesti
Ploiesti
14:22 1575 Tren InterRegio 1575 din Ploiesti
Bucuresti
14:42 1651 Tren InterRegio 1651 din Ploiesti
Bucuresti
14:54 5060 Tren Regio 5060 din Ploiesti
Ploiesti
15:01 1652 Tren InterRegio 1652 din Ploiesti
Adjud Buzau Focsani Bacau Suceava Mizil Veresti Roman Dolhasca Pascani Marasesti Ramnicu Sarat
15:18 5080 Tren Regio 5080 din Ploiesti
Pietroasele Mizil Buzau Ulmeni Sahateni
15:42 1657 Tren InterRegio 1657 din Ploiesti
Bucuresti
16:36 5010 Tren Regio 5010 din Ploiesti
Ploiesti
16:42 1663 Tren InterRegio 1663 din Ploiesti
Bucuresti
17:03 7110 Tren Regio 7110 din Ploiesti
Ialomita Urziceni Dimbu Hatcarau Barbulesti Draganesti Prahova Trestieni Cornurile Armasesti Zanoaga Ciorani Rifov Fulga Corlatesti
17:41 553 Tren InterCity 553 din Ploiesti
Bucuresti
17:51 1572 Tren InterRegio 1572 din Ploiesti
Buzau Faurei Braila Ianca Sat Barbosi Mizil Galati
17:58 7112 Tren Regio 7112 din Ploiesti
Hatcarau Barbulesti Draganesti Prahova Trestieni Cornurile Armasesti Zanoaga Ciorani Rifov Fulga Corlatesti Ialomita Urziceni Dimbu
18:17 5013 Tren Regio 5013 din Ploiesti
Ploiesti
18:21 5074 Tren Regio 5074 din Ploiesti
Ploiesti
18:37 1555 Tren InterRegio 1555 din Ploiesti
Crivina Bucuresti Buftea
18:51 1752 Tren InterRegio 1752 din Ploiesti
Mizil Veresti Roman Dolhasca Pascani Marasesti Ramnicu Sarat Adjud Buzau Focsani Bacau Suceava
18:52 1577 Tren InterRegio 1577 din Ploiesti
Bucuresti
19:20 1764 Tren InterRegio 1764 din Ploiesti
Vaslui Crasna Mizil Nicolina Iasi Birnova Tecuci Barlad Ramnicu Sarat Buhaiesti Buzau Focsani
19:28 1731 Tren InterRegio 1731 din Ploiesti
Ploiesti
19:34 8132 Tren Regio 8132 din Ploiesti
Alexeni Malu Slobozia Veche Corlatesti Urziceni Ialomita Munteni Perieti Dimbu Hatcarau Ciorani Andrasesti Barbulesti Draganesti Prahova Sarateni Ciochina Trestieni Cornurile Fulga Saratuica Armasesti Zanoaga Fundata Km. 74 + 600 Brosteni Rifov Cazanesti
19:40 1557 Tren InterRegio 1557 din Ploiesti
Bucuresti Buftea Crivina
19:48 5073 Tren Regio 5073 din Ploiesti
Ploiesti
20:44 1664 Tren InterRegio 1664 din Ploiesti
Iasi Nicolina Tecuci Barlad Ramnicu Sarat Marasesti Buzau Focsani Vaslui Mizil Crasna
20:47 1551 Tren InterRegio 1551 din Ploiesti
Bucuresti Buftea
21:05 7114 Tren Regio 7114 din Ploiesti
Trestieni Cornurile Armasesti Zanoaga Ciorani Rifov Fulga Corlatesti Ialomita Urziceni Dimbu Hatcarau Barbulesti Draganesti Prahova
21:10 5076 Tren Regio 5076 din Ploiesti
Ploiesti
21:19 5023 Tren Regio 5023 din Ploiesti
Ploiesti Peris Buftea Dirza Crivina Carpati h Chitila Pajura Brazi Prahova Bucuresti Scrovistea
21:41 1553 Tren InterRegio 1553 din Ploiesti
Bucuresti Buftea
21:50 383 Tren InterRegio 383 din Ploiesti
Roman Pascani Buzau Bacau Adjud Focsani Suceava
22:04 1574 Tren InterRegio 1574 din Ploiesti
Mizil Galati Buzau Faurei Braila Ianca Sat Barbosi
22:05 3024 Tren Regio 3024 din Ploiesti
Ploiesti
22:10 7116 Tren Regio 7116 din Ploiesti
Armasesti Zanoaga Ciorani Rifov Fulga Corlatesti Ialomita Urziceni Dimbu Hatcarau Barbulesti Draganesti Prahova Trestieni Cornurile
22:12 1653 Tren InterRegio 1653 din Ploiesti
Bucuresti
22:29 554 Tren InterCity 554 din Ploiesti
Roman Pascani Buzau Marasesti Bacau Adjud Focsani Suceava
23:42 1667 Tren InterRegio 1667 din Ploiesti
Bucuresti

Adaugă mersul trenurilor
pe pagina ta!