Plecare:

Sosire:
Data:
false

Gara CFR Ploiesti Sud din Ploiesti

Mersul trenurilor contact

Ploiesti , jud. Prahova, Romania

Plecări
Ora Tren Către
00:12 1755 Tren InterRegio 1755 din Ploiesti
Veresti Roman Dolhasca Pascani Marasesti Ramnicu Sarat Adjud Buzau Focsani Bacau Suceava Mizil
04:30 8131 Tren Regio 8131 din Ploiesti
Urziceni Ialomita Munteni Perieti Dimbu Hatcarau Ciorani Andrasesti Barbulesti Draganesti Prahova Sarateni Ciochina Trestieni Cornurile Fulga Saratuica Armasesti Zanoaga Fundata Km. 74 + 600 Brosteni Rifov Cazanesti Alexeni Malu Slobozia Veche Corlatesti
04:37 5020 Tren Regio 5020 din Ploiesti
Brazi Prahova Bucuresti Scrovistea Ploiesti Peris Buftea Dirza Crivina Carpati h Chitila Pajura
04:40 3023 Tren Regio 3023 din Ploiesti
Ploiesti Comarnic Tunelul Mare h Timisu De Sus Poiana Tapului Buda Timisu De Jos Busteni Floresti Predeal Nistoresti Valea Larga Breaza Brasov Azuga Sinaia Campina Posada Dirste
04:45 5055 Tren Regio 5055 din Ploiesti
Valea Cricov Voetin Marasesti Tomsani Zoita Focsani Sahateni Boboc Mizil Pietroasele Baile Sarata Monteoru Ploiesti Putna Ulmeni Ramnicu Sarat Cotesti Sihlea Inotesti Buzau Gugesti
05:11 1754 Tren InterRegio 1754 din Ploiesti
Bucuresti
05:30 7101 Tren Regio 7101 din Ploiesti
Fulga Corlatesti Ialomita Urziceni Dimbu Hatcarau Barbulesti Draganesti Prahova Trestieni Cornurile Armasesti Zanoaga Ciorani Rifov
05:43 1668 Tren InterRegio 1668 din Ploiesti
Bucuresti
06:05 1554 Tren InterRegio 1554 din Ploiesti
Crivina Bucuresti Ploiesti Buftea
06:12 5024 Tren Regio 5024 din Ploiesti
Crivina Bucuresti Buftea Prahova Peris
06:30 7103 Tren Regio 7103 din Ploiesti
Ialomita Urziceni Dimbu Hatcarau Barbulesti Draganesti Prahova Trestieni Cornurile Armasesti Zanoaga Ciorani Rifov Fulga Corlatesti
06:35 551 Tren InterCity 551 din Ploiesti
Pascani Buzau Marasesti Bacau Adjud Focsani Suceava Roman
06:51 1654 Tren InterRegio 1654 din Ploiesti
Crivina Bucuresti
07:02 382 Tren InterRegio 382 din Ploiesti
Adjud Focsani Suceava Roman Pascani Buzau Bacau
07:29 1552 Tren InterRegio 1552 din Ploiesti
Crivina Bucuresti
08:09 1550 Tren InterRegio 1550 din Ploiesti
Bucuresti Buftea
08:12 1655 Tren InterRegio 1655 din Ploiesti
Adjud Focsani Mizil Ramnicu Sarat Buzau Bacau Marasesti
08:30 7051 Tren Regio 7051 din Ploiesti
Urziceni Manasia Trestieni Corlatesti Pogoanele Ialomita Armasesti Dimbu Faurei Hatcarau Cotorca Satucani Draganesti Prahova Ciorani Scutelnici Cornurile Rusetu Girbovi Zanoaga Fulga Barbulesti Rifov
08:34 1658 Tren InterRegio 1658 din Ploiesti
Bucuresti
09:30 7105 Tren Regio 7105 din Ploiesti
Barbulesti Draganesti Prahova Trestieni Cornurile Armasesti Zanoaga Ciorani Rifov Fulga Corlatesti Ialomita Urziceni Dimbu Hatcarau
09:42 1571 Tren InterRegio 1571 din Ploiesti
Mizil Galati Buzau Faurei Braila Ianca Sat Barbosi
10:20 1732 Tren InterRegio 1732 din Ploiesti
Sinaia Busteni Azuga Campina Predeal Brasov
10:38 1578 Tren InterRegio 1578 din Ploiesti
Bucuresti
10:39 5081 Tren Regio 5081 din Ploiesti
Buzau Ulmeni Sahateni Pietroasele Mizil
10:51 552 Tren InterCity 552 din Ploiesti
Bucuresti
11:30 8133 Tren Regio 8133 din Ploiesti
Perieti Dimbu Hatcarau Ciorani Andrasesti Barbulesti Draganesti Prahova Sarateni Ciochina Trestieni Cornurile Fulga Saratuica Armasesti Zanoaga Fundata Km. 74 + 600 Brosteni Rifov Cazanesti Alexeni Malu Slobozia Veche Corlatesti Urziceni Ialomita Munteni
11:42 1753 Tren InterRegio 1753 din Ploiesti
Adjud Buzau Focsani Bacau Suceava Mizil Veresti Roman Dolhasca Pascani Marasesti Ramnicu Sarat
12:23 1662 Tren InterRegio 1662 din Ploiesti
Bucuresti
12:42 1661 Tren InterRegio 1661 din Ploiesti
Ramnicu Sarat Barlad Buzau Focsani Vaslui Mizil Crasna Iasi Nicolina Tecuci Birnova
12:57 1573 Tren InterRegio 1573 din Ploiesti
Galati Buzau Faurei Braila Ianca Sat Barbosi Mizil
13:08 1570 Tren InterRegio 1570 din Ploiesti
Bucuresti
13:27 5113 5211 Tren Regio 5113 5211 din Ploiesti
Muru Zoita Marasesti Tomsani Boboc Focsani Sahateni Baile Sarata Monteoru Mizil Pietroasele Ulmeni Ploiesti Cotesti Putna Inotesti Ramnicu Sarat Gugesti Sihlea Cricov Buzau Voetin Valea
13:30 7107 Tren Regio 7107 din Ploiesti
Trestieni Cornurile Armasesti Zanoaga Ciorani Rifov Fulga Corlatesti Ialomita Urziceni Dimbu Hatcarau Barbulesti Draganesti Prahova
14:22 1575 Tren InterRegio 1575 din Ploiesti
Buzau Faurei Braila Ianca Sat Barbosi Mizil Galati
14:42 1651 Tren InterRegio 1651 din Ploiesti
Ramnicu Sarat Adjud Buzau Focsani Bacau Suceava Mizil Veresti Roman Dolhasca Pascani Marasesti
15:01 1652 Tren InterRegio 1652 din Ploiesti
Bucuresti
15:18 5080 Tren Regio 5080 din Ploiesti
Peris Crivina Brazi Bucuresti Buftea
15:42 1657 Tren InterRegio 1657 din Ploiesti
Adjud Buhusi Focsani Bacau Mizil Bicaz Piatra Neamt Roznov Ramnicu Sarat Marasesti Buzau
16:13 5059 Tren Regio 5059 din Ploiesti
Pietroasele Ulmeni Valea Inotesti Mizil Cricov Ploiesti Muru Buzau Tomsani Sahateni Baile Sarata Monteoru
16:35 7109 Tren Regio 7109 din Ploiesti
Armasesti Zanoaga Ciorani Rifov Fulga Corlatesti Ialomita Urziceni Dimbu Hatcarau Barbulesti Draganesti Prahova Trestieni Cornurile
16:42 1663 Tren InterRegio 1663 din Ploiesti
Barlad Ramnicu Sarat Buhaiesti Buzau Focsani Vaslui Crasna Mizil Nicolina Iasi Birnova Tecuci
17:06 5011 Tren Regio 5011 din Ploiesti
Cricov Buzau Voetin Valea Muru Zoita Marasesti Tomsani Boboc Focsani Sahateni Baile Sarata Monteoru Mizil Pietroasele Ulmeni Ploiesti Cotesti Putna Inotesti Ramnicu Sarat Gugesti Sihlea
17:30 7111 Tren Regio 7111 din Ploiesti
Rifov Fulga Corlatesti Ialomita Urziceni Dimbu Hatcarau Barbulesti Draganesti Prahova Trestieni Cornurile Armasesti Zanoaga Ciorani
17:41 553 Tren InterCity 553 din Ploiesti
Buzau Marasesti Bacau Adjud Focsani Suceava Roman Pascani
17:51 1572 Tren InterRegio 1572 din Ploiesti
Bucuresti
18:51 1752 Tren InterRegio 1752 din Ploiesti
Crivina Bucuresti
18:52 1577 Tren InterRegio 1577 din Ploiesti
Buzau Faurei Braila Ianca Sat Barbosi Galati
19:20 1764 Tren InterRegio 1764 din Ploiesti
Ploiesti Predeal Brasov Sinaia Busteni Azuga Campina
19:25 1556 Tren InterRegio 1556 din Ploiesti
Crivina Bucuresti Buftea
20:10 7113 Tren Regio 7113 din Ploiesti
Corlatesti Ialomita Urziceni Dimbu Hatcarau Barbulesti Draganesti Prahova Trestieni Cornurile Armasesti Zanoaga Ciorani Rifov Fulga
20:44 1664 Tren InterRegio 1664 din Ploiesti
Bucuresti
20:47 1551 Tren InterRegio 1551 din Ploiesti
Marasesti Focsani Mizil Ramnicu Sarat Buzau
21:41 1553 Tren InterRegio 1553 din Ploiesti
Mizil Buzau
21:50 383 Tren InterRegio 383 din Ploiesti
Bucuresti Giurgiu
22:04 1574 Tren InterRegio 1574 din Ploiesti
Bucuresti
22:12 1653 Tren InterRegio 1653 din Ploiesti
Vatra Dornei Veresti Bacau Cimpulung Moldovenesc Suceava Dolhasca Cimpulung Est Mizil Vama Frasin Roman Marasesti Guramorului Pascani Adjud Pojorita Ramnicu Sarat Focsani Iacobeni Buzau Mestecanis
22:29 554 Tren InterCity 554 din Ploiesti
Bucuresti
23:42 1667 Tren InterRegio 1667 din Ploiesti
Mizil Nicolina Iasi Birnova Tecuci Barlad Ramnicu Sarat Marasesti Buzau Focsani Vaslui Crasna
Sosiri
Ora Tren De la
00:12 1755 Tren InterRegio 1755 din Ploiesti
Bucuresti
05:06 5022 Tren Regio 5022 din Ploiesti
Ploiesti
05:11 1754 Tren InterRegio 1754 din Ploiesti
Buzau Focsani Bacau Suceava Mizil Veresti Roman Dolhasca Pascani Marasesti Ramnicu Sarat Adjud
05:43 1668 Tren InterRegio 1668 din Ploiesti
Nicolina Ramnicu Sarat Barlad Buzau Focsani Vaslui Mizil Iasi Crasna Tecuci
05:56 7102 Tren Regio 7102 din Ploiesti
Fulga Corlatesti Ialomita Urziceni Dimbu Hatcarau Barbulesti Draganesti Prahova Trestieni Cornurile Armasesti Zanoaga Ciorani Rifov
06:07 5072 Tren Regio 5072 din Ploiesti
Ploiesti
06:17 5009 Tren Regio 5009 din Ploiesti
Ploiesti
06:35 551 Tren InterCity 551 din Ploiesti
Bucuresti
06:51 1654 Tren InterRegio 1654 din Ploiesti
Marasesti Guramorului Pascani Adjud Pojorita Ramnicu Sarat Focsani Iacobeni Buzau Mestecanis Vatra Dornei Veresti Bacau Cimpulung Moldovenesc Suceava Dolhasca Cimpulung Est Mizil Vama Frasin Roman
07:02 382 Tren InterRegio 382 din Ploiesti
Bucuresti Giurgiu
07:28 7052 Tren Regio 7052 din Ploiesti
Rifov Manasia Pogoanele Trestieni Corlatesti Ialomita Faurei Armasesti Dimbu Hatcarau Cotorca Satucani Draganesti Prahova Ciorani Rusetu Scutelnici Cornurile Fulga Girbovi Zanoaga Urziceni Barbulesti
07:29 1552 Tren InterRegio 1552 din Ploiesti
Mizil Buzau
07:43 5056 Tren Regio 5056 din Ploiesti
Ploiesti
07:59 5071 Tren Regio 5071 din Ploiesti
Ploiesti
08:09 1550 Tren InterRegio 1550 din Ploiesti
Marasesti Focsani Mizil Ramnicu Sarat Buzau
08:12 1655 Tren InterRegio 1655 din Ploiesti
Bucuresti
08:34 1658 Tren InterRegio 1658 din Ploiesti
Bicaz Podoleni Piatra Neamt Roznov Ramnicu Sarat Marasesti Buzau Adjud Buhusi Focsani Bacau Mizil
08:58 5021 Tren Regio 5021 din Ploiesti
Buftea Dirza Crivina Carpati h Chitila Pajura Brazi Prahova Bucuresti Scrovistea Ploiesti Peris
09:00 7104 Tren Regio 7104 din Ploiesti
Urziceni Dimbu Hatcarau Barbulesti Draganesti Prahova Trestieni Cornurile Armasesti Zanoaga Ciorani Rifov Fulga Corlatesti Ialomita
09:33 5058 Tren Regio 5058 din Ploiesti
Ploiesti
09:42 1571 Tren InterRegio 1571 din Ploiesti
Bucuresti
09:58 7106 Tren Regio 7106 din Ploiesti
Barbulesti Draganesti Prahova Trestieni Cornurile Armasesti Zanoaga Ciorani Rifov Fulga Corlatesti Ialomita Urziceni Dimbu Hatcarau
10:20 1732 Tren InterRegio 1732 din Ploiesti
Buzau Faurei Braila Ianca Sat Barbosi Mizil Galati
10:39 5081 Tren Regio 5081 din Ploiesti
Peris Crivina Brazi Bucuresti Buftea
10:51 552 Tren InterCity 552 din Ploiesti
Marasesti Bacau Adjud Focsani Suceava Roman Pascani Buzau
11:42 1753 Tren InterRegio 1753 din Ploiesti
Bucuresti
12:23 1662 Tren InterRegio 1662 din Ploiesti
Crasna Mizil Nicolina Iasi Birnova Tecuci Barlad Ramnicu Sarat Buhaiesti Buzau Focsani Vaslui
12:42 1661 Tren InterRegio 1661 din Ploiesti
Bucuresti
12:57 1573 Tren InterRegio 1573 din Ploiesti
Bucuresti
12:58 7108 Tren Regio 7108 din Ploiesti
Trestieni Cornurile Armasesti Zanoaga Ciorani Rifov Fulga Corlatesti Ialomita Urziceni Dimbu Hatcarau Barbulesti Draganesti Prahova
13:08 1570 Tren InterRegio 1570 din Ploiesti
Barbosi Mizil Galati Buzau Faurei Braila Ianca Sat
14:02 1763 Tren InterRegio 1763 din Ploiesti
Ploiesti
14:16 5005 Tren Regio 5005 din Ploiesti
Ploiesti
14:22 1575 Tren InterRegio 1575 din Ploiesti
Bucuresti
14:42 1651 Tren InterRegio 1651 din Ploiesti
Bucuresti
14:54 5060 Tren Regio 5060 din Ploiesti
Ploiesti
15:01 1652 Tren InterRegio 1652 din Ploiesti
Dolhasca Pascani Marasesti Ramnicu Sarat Adjud Buzau Focsani Bacau Suceava Mizil Veresti Roman
15:18 5080 Tren Regio 5080 din Ploiesti
Ulmeni Sahateni Pietroasele Mizil Buzau
15:42 1657 Tren InterRegio 1657 din Ploiesti
Bucuresti
16:36 5010 Tren Regio 5010 din Ploiesti
Ploiesti
16:42 1663 Tren InterRegio 1663 din Ploiesti
Bucuresti
17:03 7110 Tren Regio 7110 din Ploiesti
Zanoaga Ciorani Rifov Fulga Corlatesti Ialomita Urziceni Dimbu Hatcarau Barbulesti Draganesti Prahova Trestieni Cornurile Armasesti
17:41 553 Tren InterCity 553 din Ploiesti
Bucuresti
17:51 1572 Tren InterRegio 1572 din Ploiesti
Mizil Galati Buzau Faurei Braila Ianca Sat Barbosi
17:58 7112 Tren Regio 7112 din Ploiesti
Rifov Fulga Corlatesti Ialomita Urziceni Dimbu Hatcarau Barbulesti Draganesti Prahova Trestieni Cornurile Armasesti Zanoaga Ciorani
18:17 5013 Tren Regio 5013 din Ploiesti
Ploiesti
18:21 5074 Tren Regio 5074 din Ploiesti
Ploiesti
18:37 1555 Tren InterRegio 1555 din Ploiesti
Buftea Crivina Bucuresti
18:51 1752 Tren InterRegio 1752 din Ploiesti
Buzau Focsani Bacau Suceava Mizil Veresti Roman Dolhasca Pascani Marasesti Ramnicu Sarat Adjud
18:52 1577 Tren InterRegio 1577 din Ploiesti
Bucuresti
19:20 1764 Tren InterRegio 1764 din Ploiesti
Ramnicu Sarat Buhaiesti Buzau Focsani Vaslui Crasna Mizil Nicolina Iasi Birnova Tecuci Barlad
19:28 1731 Tren InterRegio 1731 din Ploiesti
Ploiesti
19:34 8132 Tren Regio 8132 din Ploiesti
Saratuica Armasesti Zanoaga Fundata Km. 74 + 600 Brosteni Rifov Cazanesti Alexeni Malu Slobozia Veche Corlatesti Urziceni Ialomita Munteni Perieti Dimbu Hatcarau Ciorani Andrasesti Barbulesti Draganesti Prahova Sarateni Ciochina Trestieni Cornurile Fulga
19:40 1557 Tren InterRegio 1557 din Ploiesti
Crivina Bucuresti Buftea
19:48 5073 Tren Regio 5073 din Ploiesti
Ploiesti
20:44 1664 Tren InterRegio 1664 din Ploiesti
Vaslui Mizil Crasna Iasi Nicolina Tecuci Barlad Ramnicu Sarat Marasesti Buzau Focsani
20:47 1551 Tren InterRegio 1551 din Ploiesti
Bucuresti Buftea
21:05 7114 Tren Regio 7114 din Ploiesti
Ialomita Urziceni Dimbu Hatcarau Barbulesti Draganesti Prahova Trestieni Cornurile Armasesti Zanoaga Ciorani Rifov Fulga Corlatesti
21:10 5076 Tren Regio 5076 din Ploiesti
Ploiesti
21:19 5023 Tren Regio 5023 din Ploiesti
Brazi Prahova Bucuresti Scrovistea Ploiesti Peris Buftea Dirza Crivina Carpati h Chitila Pajura
21:41 1553 Tren InterRegio 1553 din Ploiesti
Buftea Bucuresti
21:50 383 Tren InterRegio 383 din Ploiesti
Focsani Suceava Roman Pascani Buzau Bacau Adjud
22:04 1574 Tren InterRegio 1574 din Ploiesti
Ianca Sat Barbosi Mizil Galati Buzau Faurei Braila
22:05 3024 Tren Regio 3024 din Ploiesti
Ploiesti
22:10 7116 Tren Regio 7116 din Ploiesti
Hatcarau Barbulesti Draganesti Prahova Trestieni Cornurile Armasesti Zanoaga Ciorani Rifov Fulga Corlatesti Ialomita Urziceni Dimbu
22:12 1653 Tren InterRegio 1653 din Ploiesti
Bucuresti
22:29 554 Tren InterCity 554 din Ploiesti
Focsani Suceava Roman Pascani Buzau Marasesti Bacau Adjud
23:42 1667 Tren InterRegio 1667 din Ploiesti
Bucuresti

Adaugă mersul trenurilor
pe pagina ta!